Ortopedický vankúš ANDAS B21

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ortopedický vankúš na liečbu spánkového apnoe, umožňuje
pohodlný spánok v maske.

Syndróm obštrukčného spánkového apnoe je ochorenie spôsobené často sa opakujúcimi epizódami zastavenia dýchania počas spánku (apnoe) alebo jeho značným zvýšením plytkosti (hypoventiláciou). Apnoe je porucha, ktorá môže byť vrodená alebo získaná pôsobením choroboplodného zárodku. Niekedy je potrebné celodenné používanie masky a ležanie na bežnom vankúši môže spôsobiť jej zosúvanie a uvoľňovanie. Preto Valde, ako prvý poľský výrobca, vytvoril vankúš na liečbu spánkového apnoe.

Vankúš Valde na liečbu spánkového apnoe bol vyvinutý tak, aby umožnil prístup vzduchu pomocou masky počas spánku a počas oddychu. Špeciálne profilované tvary poskytujú možnosť pohodlného ležania na boku alebo pleciach bez tlaku na masku, ktorá privádza vzduch, alebo na inhalačný prvok podporujúci dýchanie v dôsledku pretlaku.

Dostupné sú dva modely: s reguláciou výšky, aby bolo možné prispôsobiť výšku vankúša anatomickým potrebám dospelej osoby alebo dieťaťa, a pre osoby so širokými plecami. Vankúš vyrobený z vysokokvalitnej peny Viscoelastic je poddajný a prispôsobuje sa tvaru tela.

Vankúš Valde B21 podporuje liečbu chrbtice, pričom zaručuje fyziologicky korektnú polohu.

Na vankúš sa vzťahuje 3-ročná záruka.

Mierne rozdiely vo farbe produktov môže zapríčiňovať aj rôzne vyobrazenie na monitore.

[fb_button]

ikonky - 150x150
Certyfikat CE