Doplnkové matrace

PREJSŤ DO E-SHOPU

Praktická a ľahká matracová podložka zlepšuje kvalitu spánku a uvoľňuje chrbtové svalstvo.

Doplnkové matrace sú dokonalým riešením pre každého, kto nemá v úmysle zmeniť matrac alebo gauč.

Matracové podložky Valde sú vyrobené z 5, 10 alebo 15 centimetrov vysokej a veľmi kvalitnej pamäťovej peny Memory VMF. Sú vysoko odolné a poskytujú vynikajúcu podporu pre chrbticu počas spánku.

Umiestnenie podložky na iný matrac alebo na gauč umožňuje relaxačný a zdravý spánok. Podložky Valde prekrívajú nerovnosti spojené s matracom, na ktorom spíme, a prispôsobuje sa tvaru nášho tela bez toho, aby dochádzalo k problémom s chrbticou.

Pena reaguje na teplo, takže v boľavých oblastiach našho tela sa podložka stáva mäkkou a netlači na bolestivé miesto.

Doplnkové matrace Valde 5 cm Memory je možné vziať kdekoľvek s vami. Je velmi ľahko zabalená, môže sa sklopiť alebo zložiť na niekoľko častí. Po rozvinutí sa vráti bez problémov do pôvodného tvaru (v takom prípade je potrebné chvíľu počkať, čas návratu podložky do pôvodného stavu zavýsí na čase ktorý bola zložená).

Spanie na podložke Valde je absolútne bezpečné! Po prekrytí máte pocit, že zlepšuje kvalitu spánku . Ak ste si práve kúpili matrac, posteľ alebo pohovku a cítite bolesť chrbtice – najlepším riešením v tejto situácii je kúpiť podložku Valde. Je to praktická a rozumná voľba na ďalšie roky.

Všetky naše výrobky sú vyrobené v Poľsku s najkvalitnejšími materiálmi. Sú bez zápachu, neobsahujú freón! Certifikovaný: CE, “Friendly to Man”, značka kvality “Q”. Vysokú kvalitu oceňujú aj napríklad Rehabilitačné centrum STOCER z Konstancinu a Rehabilitačné centrum v Krojantoch.

ikonka InfoZdravotnícka pomôcka I. triedy, ktorá spĺňa požiadavky smernice Rady 93/42 / EHS. Kontrola Textilného inštitútu – je v súlade s normami ISO / IEC 17025: 2005; Sme držiteľom certifikátu laboratória chemického výskumu a nástrojovej analýzy – BCH.

[fb_button]

zielony ptaszek Jednoduché a praktické použitie
zielony ptaszek Môžete si ju vziať so sebou kamkoľvek
zielony ptaszek Eliminuje nerovnosti iného matracu alebo pohovky
zielony ptaszek Výrazne mení pohodlie spánku k lepšiemu
zielony ptaszek 3 typy výšky (5/10/15 cm)
zielony ptaszek Dostupná šírka: 80 – 200 cm
zielony ptaszek Pomáha regenerovať svaly počas spánku
zielony ptaszek Zmierňuje bolesti svalov chrbtice

Certyfikat CE