Ortopedický klinový vankúš pod nohy Perfect B90/B91

PREJSŤ DO E-SHOPU

Klinový vankúš B91 je ideálnou podporou pre nohy pri ležaní na chrbte.

Podkolenný klinový vankúš Perfekt B91 je ideálnou podporou pre nohy pri ležaní na chrbte. Udržiava nohy v mierne vyvýšenej polohe. Klinový vankúš pod nohy Perfect sa najčastejšie používa na odľahčenie a relax, odporúča sa však aj pri poúrazových stavoch alebo pri kŕčových žilách, ako aj pre tehotné ženy. Klinový vankúš Perfect je odporúčaný predovšetkým pre osoby, ktoré potrebujú dopriať svojim nohám uvoľnenie po nadmernej záťaži (opuchnuté nohy, kŕčové žily). Nižšia verzia (13 cm) sa odporúča osobám, ktoré trpia cievnymi ochoreniami. Jeho anatomický tvar zabraňuje tlaku a zaručuje maximálne pohodlie pri používaní.

Podkolenný klinový vankúš je v ponuke vo verzii peny Normal VNF a Memory VMF so stredným typom tvrdosti. Pri ležaní na boku udržiava bedrá v rovnej polohe vzhľadom k chrbtici, vďaka čomu je vhodnou pomôckou pri rehabilitácii. Jeho anatomický tvar zabraňuje tlaku a zaručuje maximálne pohodlie pri používaní.

Navrhnutý a vyrábaný v dvoch šírkach:  450 mm (Perfect B91) a 580 mm (Perfect B90) a dvoch výškach: 170 mm a 130 mm (na objednávku).

Mierne rozdiely vo farbe produktov môže zapríčiňovať aj rôzne vyobrazenie na monitore.

[fb_button]

Klin ortopedyczny Perfect B90/B91
B90 je široký 58cm

Klin ortopedyczny Perfect B90/B91
B91 je široký 45cm

KÚPIŤ OBLIEČKU
informacja
15+ 12 mesiacov pamet bez freon
Certyfikat CE