Penový matrac VALDE

PREJSŤ DO E-SHOPU – Výška 15cm
PREJSŤ DO E-SHOPU – Výška 20cm

Obojstranný penový matrac “Leto-Zima” dokonale reguluje na teplo tela počas spánku.

Penové matrace Valde je inovácia, najmä v oblasti kvality a aplikácie. K dispozícii sú matrace vyrobené v troch výškach: 10 cm, 15 cm a 20 cm.

Matrace Valde s výškou 10-20 cm sú penové matrace vyrobené z vysoko kvalitnej peny VMF a VNF. Kombinácia týchto dvoch pien vám poskytne dokonalý obojstranný matrac . Tieto matrace sa dajú použiť na oboch stranách. Každá z nich na iné ročné obdobie tzv. “Leto-Zima”. Jedna strana matraca (“zimná”) je vyrobená z najlepšieho typu pamäťovej peny, ktorá sa prispôsobí tvaru tela a druhá ( “letná”) s penou stredne tvrdou alebo si ju zákazník nakonfiguruje sám podľa priania. Matrace “Leto-Zima” sú dostupné v mäkkej, strednej alebo tvrdej pamäťovej peny VMF.

V závislosti od vašich preferencií a požiadaviek si môžete vybrať matrac prisôsobneý vašim potrebám. Obojstranný matrac je dokonalým riešením pre každého, kto chce dobre spať! Zmierňuje bolesť chrbtice a zároveň pomáha uvoľniť svaly chrbtice.

Na tomoto matraci môžete spať na plocho, pretože jeho povrch sa úplne prispôsobí tvaru tela a hmotnosti. Pretože Viscoelastic Memory Foam je pena, ktorá reaguje na telesné teplo.

Strana “Leto” je vyrobená z elastickej peny, ktorá nezhromažďuje teplo, takže pri vysokých teplotách sa telo nepotí, a preto sa nám leži prirodzenejšie a spíme pohodlnejšie. Ak teplota vzduchu klesne pod 20 ° C matrac môžeme obrátiť na stranu “Zima”.

Nákupom penového matraca Valde “Leto-Zima” získate pokojný a plne regeneračný spánok. Tieto matrace sú k dispozícii v každej šírke a v troch stupňoch tvrdosti (mäkký / stredný / tvrdý).

[fb_button]

zielony ptaszek Možnosť regulácie tepla matraca zmenou používanej strany ( Letný/Zimný)

zielony ptaszek Výber matraca v akejkoľvek veľkosti

zielony ptaszek Matrac sa prispôsobí tvaru tela

zielony ptaszek 3 stupne tvrdosti a 3 typy výšky (10/15/20 cm)

zielony ptaszek Zlepšuje kvalitu života prostredníctvom zdravého spánku

ikonka InfoZdravotnícka pomôcka I. triedy, ktorá spĺňa požiadavky smernice Rady 93/42 / EHS. Kontrola Textilného inštitútu – je v súlade s normami ISO / IEC 17025: 2005; Sme držiteľom certifikátu laboratória chemického výskumu a nástrojovej analýzy – BCH.
Certyfikat CE