MATRAC VALDE MARLEK

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ortopedické matrace Marlek sú teraz ešte odolnejšie a stabilnejšie.

Marlek matrace môžu byť individuálne prispôsobené špecifickým podmienkam a potrebám klienta. Sme si vedomí toho, že ľudia trpiaci úrazmi kostí a nervov trávia pri rekonvalescencii nadmerné množstvo času v ležavých polohách. Práve preto sme vytvorili matrac Marlek, ktorý je dvakrát silnejší a dvakrát účinnejší.

Výber matraca na spanie alebo špecializovaného – ortopedického matraca, nie je ľahké. Matrac Marlek je pravý ortopedický matrac! Je špeciálne dizajnovaý pre pokojný spánok a regeneráciu. Je vytvorený z niekoľkých zón, ktoré môžu prispôsobiť naši špecialisti na potreby konkrétnej osoby (to je matrac na objednávku ). Po nastavení modulov je matrac pripravená na použitie. Tento matrac je možné zakúpiť aj v univerzálnej verzii. Univerzálny matrac ma štandardné rozostavenie zón. Smer ležania na matraci je uvedený v návode.

Klinicky testované!

Marlek bol podrobený klinickým skúškam, v ktorých sme dokázali dosiahnuť neočakávané výsledky. Podľa testov matrac Marlek vydrží 15 400 hodín používania. Sme si istí, že sme ho urobili pevným! Bez problémov ho môžu používať aj ľudia s váhou nad 90 kg, je dimenzovaný naozaj pre každého.

Ako sú skonštruované naše matrace?

Marlek matrace pozostávajú z dvoch vrstiev a šiestich zón tvrdosti. Tento matrac sa nazýva “zóna” (obr. 1). Umiestnenie tela na matrace Marlek je jedi