MATRAC VALDE MARLEK

PREJSŤ DO E-SHOPU

Ortopedické matrace Marlek sú teraz ešte odolnejšie a stabilnejšie.

Marlek matrace môžu byť individuálne prispôsobené špecifickým podmienkam a potrebám klienta. Sme si vedomí toho, že ľudia trpiaci úrazmi kostí a nervov trávia pri rekonvalescencii nadmerné množstvo času v ležavých polohách. Práve preto sme vytvorili matrac Marlek, ktorý je dvakrát silnejší a dvakrát účinnejší.

Výber matraca na spanie alebo špecializovaného – ortopedického matraca, nie je ľahké. Matrac Marlek je pravý ortopedický matrac! Je špeciálne dizajnovaý pre pokojný spánok a regeneráciu. Je vytvorený z niekoľkých zón, ktoré môžu prispôsobiť naši špecialisti na potreby konkrétnej osoby (to je matrac na objednávku ). Po nastavení modulov je matrac pripravená na použitie. Tento matrac je možné zakúpiť aj v univerzálnej verzii. Univerzálny matrac ma štandardné rozostavenie zón. Smer ležania na matraci je uvedený v návode.

[fb_button]

Klinicky testované!

Marlek bol podrobený klinickým skúškam, v ktorých sme dokázali dosiahnuť neočakávané výsledky. Podľa testov matrac Marlek vydrží 15 400 hodín používania. Sme si istí, že sme ho urobili pevným! Bez problémov ho môžu používať aj ľudia s váhou nad 90 kg, je dimenzovaný naozaj pre každého.

Ako sú skonštruované naše matrace?

Marlek matrace pozostávajú z dvoch vrstiev a šiestich zón tvrdosti. Tento matrac sa nazýva “zóna” (obr. 1). Umiestnenie tela na matrace Marlek je jedinečné. Vďaka vrstvám a zónam zostáva chrbtica v prirodzenej anatomickej polohe. Ramená a boky (zóny 2 a 4) sa prirodzene znižujú v závislosti od hmotnosti osoby, ktorá ho používa tak, aby nespôsobovala tlak, nerovnosti a príliš veľkú dislokáciu chrbtice. Matrac Marlek sa inteligentne prispôsobí tvaru tela. Nevytvára tlak, zmierňuje chrbticu a podporuje celé telo. Zdravým, plne regenerujúcim spánkom netrpí aj naša psychika, ktorá je spolu s chrbticou pilierom našej existencie.

6 modifikovateľných zón tvrdosti

je zóna, ktorá je univerzálnej tvrdosti. Tu je umiestnený ortopedický vankúš Valde, ktorý je vždy prispôsobený postave osoby, ktorá sa bude používať matrac Valde.

je zóna, ktorá pokrýva celé rameno, kľúčnu kosť a hrudnú chrbticu. Táto oblasť je jedna z najdôležitejších prvkov matraca. V tejto zóne sú moduly strednej tvrdosti, popripade prispôsobený potrebám zákazníka.
je zóna v bedrovej časti. To je jedna z najdôležitejších oblastí matraca.V tejto zóne sa moduly používajú na podporu segmentu bedrovej chrbtice. Dokonalá tvrdosť je vynikajúca pre podporu bedrovej časti.
je zóna bedrovej kosti, krížovej chrbtice až po stred stehennej kosti. V tejto oblasti je najväčšia náchylnosť na bolesť chrbtice. Nesprávna podpora môže mať za následok bolesť bedrového kĺbu, ktorá sa prejavuje silnou bolesťou hlavne pri chôdzi.

tieto zóny sú obzvlášť dôležité pre nohy. Správny výber tvrdosti modulov nespôsobuje žiadny tlak na žili. Táto zóna je veľmi dôležitá pre ľudí trpiacich kŕčovými žilami tak isto po operáciách alebo s nasledujúcimi typmi ochorení: opuch, zlý krvný obeh a studené nohy. Správna podpora zón 5 a 6 pomáha pri liečení vyššie uvedených symptómov.

Matrac Marlek sme vyvýjali presne 496 dní. Počas tejto doby sme mu mohli dať spraviť veľa testov. Naše matrace boli vyvinuté v spolupráci s ortopedickými chirurgmi a odborníkmy v rehabilitácii.

Jedná sa o hornú vrstvu matracu vyrobenú z vysoko kvalitnej pamäťovej peny VMF. Nevyvoláva alergiu, neobsahuje freón a je úplne bezpečná. Táto vrstva podporuje anatomické usporiadanie celého tela osoby ktorá ho používa.

Základňa matraca je súčasne konštrukčným pilierom. Základňa, ktorá bola najdlhšie vyvíjaná, je nastavená na hmotnosť 90 kg. Nad touto hmotnosť musí matrac Marlek obsahovať zosilnenú základňu. V tejto časti matraca je celý systém (srdce) Marleka. Viac zónový modulárny systém je zabudovaný v tejto základni.

materac-marlekzony
ikonka InfoZdravotnícka pomôcka I. triedy, ktorá spĺňa požiadavky smernice Rady 93/42 / EHS. Kontrola Textilného inštitútu – je v súlade s normami ISO / IEC 17025: 2005; Sme držiteľom certifikátu laboratória chemického výskumu a nástrojovej analýzy – BCH.
Certyfikat CE