Penové matrace pre deti

PREJSŤ DO E-SHOPU

Matrace pre deti pomáhajú k správnemu vývoju chrbtice od prvých dní života.

Zdravý spánok a ničím nerušený spánok dieťaťa je sen všetkých rodičov.

Každý z nás by sa rád staral o zdravie dieťaťa od prvých dní svojho života. Preto sme vytvorili obojstranné matrace spoločnosti Valde, ktoré slúžia deťom od prvého dňa života až do veku ôsmich rokov.

Do ôsmeho veku máme ďalší typ detských matracov . Valde obojstranný matrac je skvelým riešením. Tento matrac sa skladá z dvoch strán: Viscoelastic Memory a Viscoelastic Normal.

Od narodenia až po prvý rok dieťa je najlepšie použit stranu “Normal”. Po tejto dobe môžeme prejsť na druhú stranu matraca “Memory”.

Pri použití na strane “Memory” dieťa spí pokojne. Mnohí rodičia a lekári si všimli, že spánok na matrace Valde podporuje jeho správny vývoj chrbtice .

Deti, ktoré používali naše matrace, majú dobre vyvinutú chrbticu a majú väčšiu mobilitu. Detské obojstranné matrace Valde podporujú regeneračný spánok dieťaťa a pomáhajú uvolniť svaly chrbtice.

[fb_button]

zielony ptaszek Dve možnosti použiti strán matracu

zielony ptaszek Odporúča sa od prvého dňa života (strana “Normál”)

zielony ptaszek Stabilizuje a upokojuje dieťa počas spánku (strana “Pamäť”)

zielony ptaszek Podporuje správny vývoj chrbtice dieťaťa od prvých dní života

zielony ptaszek Deti spiace na matracoch Valde vykazujú väčšiu schopnosť a slobodu pohybu

ikonka InfoZdravotnícka pomôcka I. triedy, ktorá spĺňa požiadavky smernice Rady 93/42 / EHS. Kontrola Textilného inštitútu – je v súlade s normami ISO / IEC 17025: 2005; Sme držiteľom certifikátu laboratória chemického výskumu a nástrojovej analýzy – BCH.
Certyfikat CE