Spoločnosť Valde sa aktívne angažuje v podpore zdravého života prostredníctvom sponzorstva jazdeckého športu. Značka Valde je častým sponzorom súťaží a zároveň pod ňou štartujú viacerí jazdci. Sponzorujeme štarty v parkúrovom skákaní Hanny Szustorowskiej a Lukáša Szustorowskiego. Hanna Szustorowska získala veľa cien na svojom prvom životnom koni menom Campari a na koni Punnar bola úspešná na regionálnych pretekoch.

Łukasz Szustorowski je skúsený pretekár, medailista súťaží na úrovni CIC ** vo všestrannosti, ktorý získal svoje skúsenosti zo spolupráce s najlepšími trénermi a jazdcami vo veľkých kluboch. V súčasnosti má vo výcviku mladého nádejného koňa Rico Kg (Chellano’s Boy DZxLumpi).

Máme tiež tú česť podporovať Marcina Michałka, ktorý je skúseným pretekárom vo všestrannosti a je členom národného tímu. Marcin Michałek je úspešným reprezentantom, viacnásobným medailistom v CNC ** ZOO a CIC ** v medzinárodných súťažiach.

Sme veľmi radi, že podporujeme takýto aktívny šport a v rámci našich možností v tom plánujeme naďalej pokračovať. Pravidelne Vás budeme oboznamovať s úspechmi našich reprezentantov.